top of page

כמה שימושי לוח פעילות לילדים?

התפתחות חלשה של מיומנויות מוטוריות עדינות היא בעיה עבור כמעט כל הילדים המודרניים.


למרבה הצער, הדבר עלול להוביל לבעיות חמורות למדי: פיגור בהתפתחות הדיבור, בעיות שונות בריפוי דיבור, יד לא מוכנה לכתיבה ובהתאם גם פיגור בלמידה. לכן, בשלב מוקדם, כל כך חשוב לתת לילד את האפשרות לחקור את העולם בעזרת ידיים.


המורה והמדענית האיטלקית מריה מונטסורי הציעה, כחלק מהמתודולוגיה שלה, לחנך ילדים באמצעות ידע על מהות הדברים. הרי אין בכלל צורך להביא את התינוק לדלת אמיתית כדי שיבין את עיקרון לעזאזל. אתה יכול פשוט לתת את הפריט הזה לידיו של התינוק, והוא עצמו יתמודד עם הפונקציונליות שלו. מתודולוגית ידועה הציעה להעביר לדוכן מכשירי חשמל מאולתרים לצורך לימוד.כך, ילדים יוכלו ללמוד את הפונקציונליות של כל פרט קטן, והורים לא יחששו עוד לחייהם. על ידי הזזת שרשראות דלתות, טבעות כרכוב או רוכסן, הילד יפתח מוטוריקה עדינה של האצבעות וילמד את הדברים המעניינים אותו. אז הופיע ביזיבורד הראשון בעולם. Busyboard, (Busiboard לחוגים) הוא לוח חינוכי מיוחד לילדים, עליו ישנם מנעולים שונים, חרוזים, דלתות, שרשראות, כפתורים.


מהם היתרונות של ביזיבורד


ראשית, זה מאפשר לך לאמן מיומנויות מוטוריות, שכן מניפולציות מרוכזות מפתחות את מיומנויות הקואורדינציה החושית והמוטורית החשובות כל כך בחיים.


הודות לשימוש בביזיבורד, תנועות האצבעות של התינוק הופכות לבטוחות, ברורות ומדויקות. וזהו שלב ההכנה לכתיבה ולציור על נייר.


לוח פעילות מתוצרת עצמית או בחנות לילדים, בנוסף, משפיע לטובה על היכולות המנטליות והדמיון.


בנוסף, משתמש צעיר מאוד בדוכן מרגש מקבל הזדמנות להרחיב בקלות ובמהירות את הבנת העולם הסובב אותו.


משחק עם ביזיבורד מעורר את הפעילות הקוגניטיבית של הילד ומפתח את הפוטנציאל היצירתי שלו.


וגם בתהליך השימוש בלוח הפיתוח, תפיסת הילדים משתפרת, מכיוון שהקטן יכול כעת להבחין בצורה מספקת בין צבעים וחפצים המונחים על הלוח.


יתרון חשוב נוסף של הפיתוח המקורי הוא הכשרה נוחה ונגישה לכולם להתרכז. ילד או ילדה, המשחקים עם חפצים קטנים, ילמדו להתרכז היטב, לא להיות מוסחים על ידי צלילים ורעשים זרים. וזו מיומנות בעלת ערך רב לחיים המודרניים, מלאה במגוון אירועים.


לבסוף, כדי שילדכם יהפוך סבלני וחרוצים יותר. כשהוא מבלה זמן רב עם הלוח, התינוק הקטן יקדיש את עצמו לפעילות אחת בלבד, ושכח מכל השאר. בעתיד תהיה לכך השפעה פרודוקטיבית על שיעורי הבית, בזמן לימודים בבית הספר או בעבודה.

בחנויות, עותקים במפעל של לוחות פיתוח נתקלים.


כיצד לבחור את הלוח העסקי המתאים לבנים ובנות, כי האינטרסים של ילדים מגיל צעיר שונים בהתאם למין. מה מושך בנות ואיזה בנים, ואיך לקחת את כל זה בחשבון בבחירת ביזיבורד.


כל הבנים אוהבים לפרק ולהבריג משהו, להרכיב ולפרק. ניתן לצרף פרטים נערי ללוח: ברגים ובריחים גדולים, קפיצים, תפסים, שרשראות ווי דלתות, שקעים, מתגים, ברז מים אמיתי.


איך לצייד לוח לילדה? מה היא מתעניינת: יופי, עבודת רקמה, מטלות בית. מתאימים כמובן גם שקעים עם תקעים, מנגנוני נעילה, שעונים, אבוקסיס קטן, מקלדת של מחשבון. ואפשר גם לחבר כל מיני ווים, שרוכים, רוכסנים, כפתורים, כפתורים, אבוקסיס. אין ספק שכל תינוק ישמח מבובה בסגנון נייר שניתן להלביש ולהפשיט.


ביזיבורד הוא מרכז פיתוח ייחודי. דבר ממש שימושי בבית. בנוסף ליתרונות המפורטים לעיל, יש עוד כמה. בניגוד לרוב צעצועי הילדים, הוא תופס מעט מקום, שכן לוח פעילות בדרך כלל שטוח.17 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comentários


bottom of page